Par mums

SIA VERSIJA – firma, kas vissenāk sniedz interneta pakalpojumus Latvijā. Firma „VERSIJA” ir dibināta 1991. gadā, kad Latvijā vēl neeksistēja pat jēdziens „internets”. Mēs esam nogājuši visu garo ceļu no neliela mezgla, kas piedāvāja elektroniskā pasta pakalpojumus, līdz vienam no vadošajiem interneta pakalpojumu sniedzējiem Latvijā.

1996. gadā firma „VERSIJA” saņēma Eiropas tīkla „EUnet” nacionālā operatora tiesības Latvijā un līdz pat „EUnet” reorganizācijai 2002. gadā pārstāvēja Latvijā preču zīmi „EUnet”. Tādēļ daudzi mūsu klienti, un ne tikai viņi, atceras mūs kā „EUnet Latvija”.

VERSIJA ir viena no pirmajām Latvijā, kas sāka sniegt colocation pakalpojumus: 1996.gadā pirmais klients izvietoja savu serveri VERSIJAS tehniskā dienesta teritorijā. 2011. gadā firma VERSIJA pilnībā pabeidza jaunā datu centra VERnet DC aprīkošanu. Datu centrs VERnet DC atbilst Tier II-III prasībām, pie tam tas atrodas pašā Rīgas centrā. Šāds apstākļu salikums padarījis VERnet DC datu centru par vienu no pieprasītākajiem Latvijā.

VERSIJA sniedz abonentiem pašas augstākās kvalitātes pakalpojumus – Biznesa klases internetu. Mēs pirmie Latvijā ne tikai skaidri definējām šo jēdzienu, bet arī īstenojām to savos pakalpojumos: Biznesa klases internets ir reāls datu pārraides ātrums, nepārtraukta interneta darbība plus īpaša apkalpošana un klienta personīgais menedžeris, kurš ātri atrisinās jebkuru jautājumu. Mēs esam nostiprinājuši šo apkalpošanas standartu, reģistrējot vārdus Business Class Internet kopā ar savu preču zīmi:

vernet-logo-white

MŪSU SADARBĪBAS FORMULA:
KLIENTS=PARTNERIS