Serveri un risinājumi

SIA VERSIJA darbinieki ir gatavi sniegt jums palīdzību konfigurācijas izvēlē un serveru iekārtas iegādē. Mums ir pieredze dažāda lieluma informācijas sistēmu izbūvē – no sākumlīmeņa serveru risinājumiem līdz lielo uzņemumu korporatīvajām sistēmām, kas paredz:

  • HA solutions – augsta drošuma, dublēšanas, slodzes dalīšanas un bojājumpiecietības risinājumus;
  • liela apjoma datu glabāšanas pakalpojumus Data Storage;
  • vienotus draudu pārvaldības risinājumus pamatojoties uz daudzfunkciju tīkla drošības ierīcēm, kas efektīvi aizsargā, tajā skaitā, no mūsdienu kombinēto daudzlīmeņu uzbrukumiem.

Mēs atradīsīm priekš jums ne tikai optimālo IT risinājumu, bet arī piemeklēsim uzticamu iekārtu tā realizācijai.

Pērkot serveri svarīga ir pareiza ražotāja izvēle, jo tikai pierādījuši savu uzticamību brendi spēj garantēt savas iekārtas netraucētu darbību ilgtermiņā. Zinošs pircējs saprot, ka pārmērīga tiekšanās pēc ietaupījuma palielina risku nopietniem neparedzētiem izdevumiem nākotnē. Mēs koncentrējamies uz pasaules vadošajiem serveru aparatūras ražotājiem, piemēram, Dell, HP, IBM, Intel, FUJITSU, izmantojam daudzfunkciju tīkla drošības iekārtu Fortinet, Juniper, Cisco, MikroTik. Bet mēs zinām, ka klientam ir svarīga ne tikai uzticamība, bet arī iekārtu izmaksas, tāpēc mēs cenšamies atrast kompromisa risinājumu par saprātīgu cenu.

Svarīgi, ka mēs nepieprasām no klienta obligāti izvietot iegādāto iekārtu pie mums. Bet, protams, izvēloties mūsu datu centru, klients saņems vairākas priekšrocības. Mēs piedāvājam ne tikai iekārtas izvietošanu, bet arī visa iekārtu kompleksa IT administrēšanu.

MŪSU SADARBĪBAS FORMULA:
KLIENTS=PARTNERIS